Nicki Minaj – Barbie Dreams

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Nicki Minaj – Barbie Dreams adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Nicki Minaj – Barbie Dreams videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Barbie Dreams (Official Video)Stream / Download Album “Queen” Here: https://nickiminaj.lnk.to/queenYDConnect with Nicki: https://www.instagram.com/nickiminaj https://twitter.com/NICKIMINAJ https://www.facebook.com/nickiminaj/ https://www.mypinkfriday.com/Video Director: Hype WilliamsVideo Producers: Hype Williams & Keith BrownVideo Editor: Eric Hughesfor HW WorldwideMusic video by Nicki Minaj performing Barbie Dreams. © 2018 Young Money/Cash Money Recordshttp://vevo.ly/aB1cvS
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.