Parmak Futbolu, Parmak Boksu, Parmak Sumo Güreşi | 5 İlginç Parmak Oyununu Test Ettik

Url

Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Parmak Futbolu, Parmak Boksu, Parmak Sumo Güreşi | 5 İlginç Parmak Oyununu Test Ettik adlı Youtube Trend videosu şimdi sizlerle.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Parmak Futbolu, Parmak Boksu, Parmak Sumo Güreşi | 5 İlginç Parmak Oyununu Test Ettik videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Bu videoda elimizde, parmaklara takılan aksesuvarlar ile oynanan oyunlar var. Futbol ile başlıyoruz, boks ile devam ediyoruz. Basketbol, sumo güreşi ve hatta yoga bile var!Mediakraft’ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın:► Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap► Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi► BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontvBizi Facebook’ta takip edin: ► http://facebook.com/MediakraftTurk
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.