Pepee En Güzel Bölümler İzle

Url

Animasyon sevenlere Müjde! Türkiyenin En güncel Sitesi Qwez’de en Güncel Çizgi Filmler Sizlerle! Pepee En Güzel Bölümler İzle adlı video ile çizgi film show başlıyor!


Pepee En Güzel Bölümler İzle başlıklı çizgi film izle, genel manada eğlenceli bir temaya sahip olup eğitici ve öğretici bilgiler de vermektedir
Açıklama

Yükleyen: cimivicin
Yüklenme Tarihi: 10 Ağustos 2018 – 11:46

Pepee ilk olarak TRT Çocuk’ta yayınlanmaya başlayan Türkçe çizgi filmin ismidir. Bu çizgi dizinin esas karakteri çizgi filme de ismini vermiştir. Pepe ismi Anadolu’da konuşma zorluğu çeken kişilere söylenen pepe kelimesinden gelmekte olduğu söylenmektedir. Aynı şekilde, 4 yaşında bir erkek çocuğu olan Pepe de çizgi filmin ilk bölümlerinde konuşma zorluğu çekmekteydi. Düşyeri isimli çizgi dizi stüdyosu tarafından özellikle 3 ile 6 yaş arası okul öncesi çocukları için hazırlanan program, eğitici ve eğlendiricidir. Pepe videoları Pepe’nin söylediği şarkılardan ya da halk dansı gösterilerinden de oluşmaktadır.Pepe izle diyecek çocuklar ve anne babalar bölüm listelerine ve bölümlerin konularına internet üzerinden ulaşabilmektedir.

Etiketler:

Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.