Peygamberim İlahisi, Muhteşem İlahi, 2018 İlahiler | İLAHİ NAĞMELER

Url

Allah ve peygamber sevgisini konu edinen ilahiler arasından seçtiğimiz Peygamberim İlahisi, Muhteşem İlahi, 2018 İlahiler | İLAHİ NAĞMELER başlıklı video şimdi sizlerle.


Hemen hemen her dinde var olan ilahiler, Müslümanlar arasında da kendi Allah ve Peygamberlerini övmek ve Allah’a dua etmek için kullandığı bir ibadet türüdür. İlahilerin kutsiyeti muhteviyatında barındırdığı Allah ve peygambere yazılmış olan övgü dolu sözlerden ve yakarışlardan ötürüdür. Küçük çocuklar için dini sevdirmenin en etkili yöntemlerinden olan ilahiler yetişkinler için de duygu yüklü dörtlükler barındırmaktadır. İlahilerin kendilerine has ezgileri vardır ve dörtlüklerden oluşur. İlahi denilince ilk akla gelen Yunus Emre hazretleridir. Yunus Emre kullandığı basit üslubu ile halk arasında son derece popülerdir.

Peygamberim ilahisi, Hafız Osman, Muhteşem ilahi, Yeni İlahiler, 2018 İlahisi, Yeni ilahi, Mükemmel ilahiDeğerli arkadaşlar kanalımıza abone olarak birbirinden güzel ilahilere anında ulaşabilirsiniz.İlahi Nağmeler,İlahi,İlahiler,İlahi dinle,2018 ilahiler,İlahiler 2018,İlahi 2018,2018 ilahi#ilahi #Yeniİlahi #2018İlahi

Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.