Sakarlığı Lamborghini’nin Pert Olmasına Neden Olması

Url

Türkiyenin en güncel içeriklerini Qwez ile takip etmek için sırada Sakarlığı Lamborghini’nin Pert Olmasına Neden Olması adlı video izlemeniz için sizlerle.


Gülmek, Eğlenmek ve internetin olmazsa olmazlarından Komik videolar izleyerek eğlenceli vakit geçirmeniz için sırada Sakarlığı Lamborghini’nin Pert Olmasına Neden Olması adlı video var. Hızlı arayüzü, kolay kullanımı ve özellikle mobil kullanıcılar için reklamsız yayınlanan videoları ile Qwez, kaliteli vakit geçirmek isteyenlerin yeni adresi!

Açıklama

Yükleyen: mplay
Yüklenme Tarihi: 11 Temmuz 2018 – 22:26

Olay ise: Park edilmiş iki Lamborghini Huracan Performante’nin yanına minivan yanaşıp aracına benzin dolduran minivan sürücüsü daha sonra şoför koltuğuna geçerek gaza bastı. Benzin pompasını araçtan çıkarmayı unutup araç hareket ettikten sonra pompa koptu ve pompadan sıçrayan benzin Lamborghini’nin motoruna sıçrayarak kısa sürede aracın alev almasına ve perte çıkmasına sebep oldu. 2 araçtan birinin sahibi olan Parker Gelber, 911’i arasa da kendisine ait olmayan araç için her şey çok geçti. İlginç bir biçimde minivan şoförü olan bitene rağmen gülümsemeye ve duruma pozitif bakmaya devam etti. ‘Hayatımda yaptığım en aptalca hataydı. Nasıl böyle bir şey yapabildim, anlamadım.’ diye konuşan minivan sürücüsünün herhangi bir can kaybına sebep olmaması tek teselli oldu.”Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için>www.izlesene.com/mplay
kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler…”

Etiketler:
sakarlık, Lamborghini Huracan, pert, Yangın, benzin, Araba Videoları

Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.