SELAHATTİN ÖZDEMİR

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış SELAHATTİN ÖZDEMİR adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren SELAHATTİN ÖZDEMİR videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Selahattin Özdemir (d. 1963 Adana) arabesk müzik sanatçısıdır.Şarkıları acı,hüzün,keder,bitmişlik,ayrılık ve sevdayı anlatmaktadır.HAYRAN YORUMLARI”Müslüm Baba’da ayrı fakat Allah SELO’ya düşürmesin””Allahım hem selo babayı yaratıyorsun hem alkolü haram kılıyorsun””Dinlemeyin. intihara götürür bu şarkı””Arabeskle pek aram olmasa da bu türün en kral 3-4 isminden biri olduğunu düşünüyorum. yakın zamanda kendisiyle tanışma fırsatım da oldu tek kelimeyle efendiliği, iyi niyeti, saflığı temsil ediyor. hani bu tarz isimlerin elinden neden tutan olmaz anlamış değilim. popüler kültürünüz batsın af edersiniz.””Selahattin Özdemir ile tanıştıktan sonra KAYBETMEKTEN zevk almaya başlayacaksınız”https://www.instagram.com/deepturkishwebhttps://www.instagram.com/erdikizgirhttps://www.instagram.com/emrekizgirİletişim: deepturkishweb@gmail.comKanalımızdaki tüm içerikler tamamen mizah amaçlıdır. Hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Bu kanaldaki videolarda kişi ve kurumların gerçek hayatla ilgisi yoktur. Hayal ürünüdür. All content on our channel is only for entartainment purposes. Content does not ever reflect the truth. The videos on this channel have no interest in real life for individuals and institutions. It is a product of imagination.
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.