Sen Anlat Karadeniz 22. Bölüm Fragmanı

Url

Qwez, En yeni fragmanlar serisine Sen Anlat Karadeniz 22. Bölüm Fragmanı başlıklı video ile devam ediyor. Günceli ve herzaman en iyiyi takip etmek için Qwez de kalın!


Genel olarak tanıtımının yapılacağı film yada dizinin en can alıcı sahnelerinden oluşan ve genel bilgilendirme ve önizleme olarak adlandırabileceğimiz Fragmanlar sayesinde izleyeceğiniz film yada dizi bölümü hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Sen Anlat Karadeniz 22. Bölüm Fragmanı adlı video aradığınız içerik şimdi sizlerle!

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümüyle 19 Eylül Çarşamba akşamı atv’de!Sen Anlat KaradenizBen Anlatınca Deli diyorlarYapım – SinegrafYapımcı – Osman SınavYönetmen – Veli Çelik / Yusuf Ömer SınavSenaryo – Erkan BirgörenOyuncular – Ulaş Tuna Astepe(Tahir), İrem Helvacıoğlu(Nefes), Mehmet Ali Nuroğlu(Vedat), Sinan Tuzcu(Mustafa), Öykü Gürman(Asiye)Sen Anlat Karadeniz YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/J6yFwEatv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/dmrDLNSen Anlat Karadeniz Web Sayfası; https://goo.gl/LpZM4g
Read more
Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.