Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm Fragmanı

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm Fragmanı adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm Fragmanı videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Sen Anlat KaradenizBen Anlatınca Deli diyorlarYapım – SinegrafYapımcı – Osman SınavYönetmen – Veli Çelik / Yusuf Ömer SınavSenaryo – Erkan BirgörenOyuncular – Ulaş Tuna Astepe(Tahir), İrem Helvacıoğlu(Nefes), Mehmet Ali Nuroğlu(Vedat), Sinan Tuzcu(Mustafa), Öykü Gürman(Asiye)Sen Anlat Karadeniz YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/J6yFwEatv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/dmrDLNSen Anlat Karadeniz Web Sayfası; https://goo.gl/LpZM4g
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.