SENİNLE KAHVE İÇMEK İSTİYOR – ABSÜRT DİL UYDUR ŞAKASI

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış SENİNLE KAHVE İÇMEK İSTİYOR – ABSÜRT DİL UYDUR ŞAKASI adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren SENİNLE KAHVE İÇMEK İSTİYOR – ABSÜRT DİL UYDUR ŞAKASI videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

İnsanlara absürt dil uydurup onlarla iletişim kurmaya çalıştık tabii bu absürt dilin çevirisi de absürt oldu. Buna rağmen yardım etmeye çalışan çok insan oldu güzel görüntüler çıktı 🙂 Keyifli şaka oldu iyi seyirler►Videoyu BEĞENMEYİ unutmayın :)►Ücretsiz Abone Olmayı Unutmayın: http://bit.do/WhyShy►Abone Yorumları Söyle 1 : https://goo.gl/tD9JWc►Kartlara göz atmayı unutmayın 🙂 Videolar►Sana Güveniyorum : https://goo.gl/rhZy95►Ayna Deneyi : https://goo.gl/QIR0m3►Abone Yorumları 3 : https://goo.gl/pxqeRg►İlişki Bitir : https://goo.gl/uNIGZt►Dejavu Yaşat: https://goo.gl/b3aBk3►Pokemon Magandalığı Yap: https://goo.gl/0nLBhp►Güven Bana : https://goo.gl/u2bfWt►Absürt Anket Yap : https://goo.gl/vzgtcP►İnsanları Baltala : https://goo.gl/dFKVaq►Merdivende Aşk : https://goo.gl/dja1zc
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.