Sev Yeter 20.Bölümde Neler Olacak? (13 Temmuz Cuma)

Url

En popüler diziler Qwez ile takip edilir! sıradaki dizi Sev Yeter 20.Bölümde Neler Olacak? (13 Temmuz Cuma) adlı video ile sizlerle buluşuyor.


Dizilerde geçen efsane replikler, izlemeye değer görsel efektler ve unutulmaz kesitleri ile Qwez Dizi kategorisinde onlarca içerik ile buluşabilirsiniz. ve Sev Yeter 20.Bölümde Neler Olacak? (13 Temmuz Cuma) adlı video bunlardan yalnızca 1 tanesi! Şimdi eğlence vakti… Tv ekranlarından hemen sonra Qwez sizler için en sevilen dizileri listelemeye decam ediyor!

Açıklama

Yükleyen: mplay
Yüklenme Tarihi: 12 Temmuz 2018 – 17:29

13 Temmuz 2018 Cuma – Sev Yeter (Ye Hai Muhabbetin) 20. Bölüm Özeti | İshita’nın Hayalkırıklığı! Raman Mihir için Trişna isminde bir kız ayarlar. İshita Raman’ın Mihir için kız ayarladığına kızar, onun Mihika’yı sevdiğini söyler. Raman evliliklerin anlaşmadan ibaret olduğunu söyleyerek İshita’yı iyice sinirlendirir.Konu & Hikaye:İlk eşiyle olan evliliğini yürütemeyen Raman Kumar Omprakash Bhalla, hayata ve aşka küskün bir iş adamıdır. Bu evliliğinden iki çocuğu olan Raman, kendisini işine adar. Babası Raman’ın yanında yaşamaya başlayan Rumi ise annesinden göremediği şefkati başkalarında arar. Rumi’nin yolu tesadüf eseri İshita ile kesişir. İshita evlat kokusuna hasret kalan ve geçmişte aldığı yaralarla yaşamaya çalışan genç bir diş hekimidir. Rumi ve İshita arasında kuvvetli bir sevgi bağı oluşur. İshita’nın babasıyla evlenmesini isteyen Rumi’nin bu dileği gerçekleşir. Raman, kızı Rumi’nin velayetine sahip olabilmek için evlenmek zorunda kalır. Rumi’nin iyiliği için ise en uygun aday Rumi’yi çok seven İshita’dır. Zorunluluklar yüzünden gerçekleşen bu evlilik ise büyük bir aşkın temelini oluşturur.Künye:Orijinal Adı: Ye Hai MuhabbetinYapım: Ekta KapoorYönetmen: Neeraj Baliyan ImranSenarist: Ritu BhatiaTürü:Romantik, dramOyuncu Kadrosu:Divyanka Tripathi,Karan Patel,Abhishek Verma,Ruhanika Dhawan,Aditi Bhatia,Ribbhu Mehra,Abhishek Verma,Kaushal Kapoor,Shahnaz Rizwan,Sangram Singh,Avantika Hundal,Shireen MirzaSürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparacak olan Sev Yeter her gün gün saat 20:15’te ekranlarda…”Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için>www.izlesene.com/mplay
kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler…”

Etiketler:

Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.