SEZONUN YENİ PİTON YUMURTALARI! YILAN YUMURTA KESİMİ

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış SEZONUN YENİ PİTON YUMURTALARI! YILAN YUMURTA KESİMİ adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren SEZONUN YENİ PİTON YUMURTALARI! YILAN YUMURTA KESİMİ videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Koskoca bir yılda bir çıkan yumurtalar yine sizlerle. Tam 9 adet Piton yumurtası. Bakalım içlerinden hangi morphlar çıkacak. Yarışmalarda bulunduğumdan video çekimi esnasında yumurtaların anneleri ve çiftleştikleri babaları takip edemediğim için yorumlamayı ağırlıklı olarak Okan’a bıraktım. İyi seyirler dostlar.Neden yumurtalar kesiliyor ? : https://www.youtube.com/watch?v=uYVvq…Video’yu beğenirseniz beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın. Seviliyorsunuz!instagram.com/tugkangonultasFacebook Grup : https://www.facebook.com/groups/20689…www.karincaciftligim.cominstagram.com/karincaciftligimfacebook.com/karincaciftligimTwitch yayınları : Pazar – Çarşamba – Cumatwitch.tv/elraennDip not : Karınca Çiftliğim kanalında yer alan canlıların her biri tanıtım amaçlıdır. Hobi amaçlıdır. Herhangi bir ticari amaç barındırmaz.
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.