Shakira, Maluma – Clandestino (Audio)

Url

Türkiye de ve tüm Dünya da dinlenilen en popüler şarkılardan biri olan Shakira, Maluma – Clandestino (Audio) adlı şarkının klibi ile sizlerleyiz!


En hit müzikleri klipleri ile Qwez de bulabilirsiniz. En çok dinlenilenler listesi ile devamlı olarak güncellediğimiz Müzik kategorisinde mutlaka tarzınıza uyacak birşeyler bulacaaksınız.
Shakira, Maluma – Clandestino (Audio) Şarkı sözleri ve klip görüntüleri şimdi sizlerle

Shakira & Maluma – “Clandestino”NUEVO SENCILLO “Clandestino” DISPONIBLE AHORA iTunes: http://smarturl.it/ClandestinoiT Apple Music: http://smarturl.it/ClandestinoA Spotify: http://smarturl.it/ClandestinoS Amazon Music: http://smarturl.it/ClandestinoAm Google Play: http://smarturl.it/ClandestinoGP ¡Elige tu plataforma de preferencia!: https://SML.lnk.to/Clandestino SIGUE A “Shakira” EN: Página web oficial: http://www.shakira.com Facebook: http://www.facebook.com/shakira Twitter: http://www.twitter.com/shakira Instagram: http://www.instagram.com/shakiraSIGUE A “Maluma” EN: Página web oficial: http://www.malumamusik.com Facebook: http://www.facebook.com/MALUMAMUSIK Twitter: http://www.twitter.com/maluma Instagram: http://www.instagram.com/malumaoficial YouTube: http://www.youtube.com/user/MalumaVEVOOfficial cover audio video by Shakira & Maluma performing Clandestino. (C) 2018 Sony Music Entertainment US Latin LLC
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.