Sıfırın Altında (6 Below) 2. Türkçe Altyazılı Fragman

Url

Sinema kültürü geliştikçe kaliteli yapımlarda birbiri ardına izleyicisi ile buluşuyor. Sıfırın Altında (6 Below) 2. Türkçe Altyazılı Fragman adlı videoda da olduğu gibi güncel, izlenilesi videoların yanı sıra Nostaljik içeriklere de yer verilen Qwez Sinema sayfasında kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Hızlı arayüzü ve özellikle Mobil kullanıcılar için reklamsız video izleme seçeneği ile Qwez sizlere iyi eğlenceler diler!


Sadece full filmlerin değil aynı zamanda özel sahneler derlemeler gibi çeşitli sinema içeriklerinin de bu kategoride yer alacağını anımsatmakta fayda var.

Açıklama

Yükleyen: Sinemalar.com
Yüklenme Tarihi: 18 Temmuz 2018 – 16:12

3 Ağustos 2018’de sinemalarda olacak Sıfırın Altında filminin fragmanı.Eski bir olimpik sporcu olan Eric, insanlardan uzaklaşıp geçmişindeki sorunlarla yüzleşmeye çalışmaktadır ve California’nın uçsuz bucaksız Sierra Nevada sıradağlarında bir evde inzivaya çekilmiştir. Usta bir snowboard’cu olmasına rağmen, bir gün büyük bir kar fırtınasına yakalanıp dağ zirvesinde kaybolur. Yakınları ve kurtarma görevlileri ona ulaşmaya çalışırken, Eric sekiz gün boyunca dondurucu soğukta insan limitlerini zorlayıp doğaya karşı savaşmak durumunda kalacaktır. İlham verici gerçek bir olaydan ve Eric LeMarque’ın aynı adlı uluslararası çok satan romanından uyarlanan filmde Josh Hartnett’a (Lucky Number Slevin, Pearl Harbor, The Ottoman Lieutenant) Oscar ve Altın Küre ödüllü Mira Sorvino eşlik ediyor. Limitless ve The Fighter’ın yapımcılarının imzasını taşıyan “SIFIRIN ALTINDA: DAĞDAKİ MUCİZE”nin yönetmenliğini ise Need For Speed’in yönetmeni Scott Waugh üstlendi.

Etiketler:
Fragman, 2017 Filmleri, yabancı filmler, josh hartnett

Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.