Sil Baştan 20. Bölüm (Final) Fragman (12 Temmuz Perşembe)

Url

En popüler diziler Qwez ile takip edilir! sıradaki dizi Sil Baştan 20. Bölüm (Final) Fragman (12 Temmuz Perşembe) adlı video ile sizlerle buluşuyor.


Dizilerde geçen efsane replikler, izlemeye değer görsel efektler ve unutulmaz kesitleri ile Qwez Dizi kategorisinde onlarca içerik ile buluşabilirsiniz. ve Sil Baştan 20. Bölüm (Final) Fragman (12 Temmuz Perşembe) adlı video bunlardan yalnızca 1 tanesi! Şimdi eğlence vakti… Tv ekranlarından hemen sonra Qwez sizler için en sevilen dizileri listelemeye decam ediyor!

Açıklama

Yükleyen: mplay
Yüklenme Tarihi: 11 Temmuz 2018 – 23:45

Sil Baştan (Kill Me, Heal Me) 20. Bölüm (Final) 12 Temmuz 2018 Perşembe Günü Saat 19:00’da!…Cha Do-Hyun’ın özel doktoru ve kız arkadaşı Ri Jin, Cha Do-Hyun’ın eski doktoru olan Profesörün yanına gider ve ona yeni oluşmaya başlayan X kişiliğinden bahseder. Ri Jin, Cha Do-Hyun’ın X kişiliğinin ortaya çıktığı andaki kamera kayıtlarını Profesöre gösterir. Yeniden Yo Na adlı ergen kız kişiliğine bürünen Cha Do-Hyun, kendisinin diğer bir kişiliği olan Bay X’i tanıdığını Ri Jin’e söyler. Bunu Ri Jin’anlatmak için ise kardeşi Ri On’la başbaşa kalmayı teklif eder.20. Bölüm Özet:Yo Na, gerçekten mutlu olduğunda Bay X’in kaybolacağını Ri Jin’e itiraf eder. Sadece bu bilgiyle yetinmek istemeyen Ri Jin, Ro Na’dan başka bir cevap alamaz. Ri Jin Cha Do-Hyun’na gözyaşları içinde ona minnettar olduğunu söyler. Onun için kişiliğini paramparça eden Cha Do-Hyun’a teşekkür eder. Ri Jin’in babasını öldüren kişinin kendi babası olma ihtimalini düşünen Cha Do-Hyun, dönüştüğü kişilik olan Bay X’ten elindeki siyah çantayı açmasını ister. Çantanın içinden çıkan oyuncak ayı ne ifade ediyor?Konu & Hikaye:Varlıklı bir ailede büyüyen Cha Do-Hyun, çocukluğunda geçirdiği bir travma sonucunda, çoklu kişilik bozukluğu yaşamaya başlar. Yedi farklı kişiliğe sahip olan Cha Do-Hyun’un hayatı, Oh Ri Jin ile tanıştığında değişir. Oh Ri Jin ise Cha Do-Hyun’ın yedi kişiliğine birden hükmetmeye kararlı bir psikiyatri doktorudur. Mesleğinin ilk yıllarında olan Oh Ri Jin, hastaneden kaçan hastasını bulmak için gittiği kulüpte Cha Do-Hyun ile tanışır. Anında farklı kişilikler arasında geçişler yapan Cha Do-Hyun, Se Gi karakterine büründüğü sırada Oh Ri Ji’ye ilk görüşte âşık olur.Yedi farklı karaktere hayat veren Cha Do-Hyun; ruhu parçalara bölünen Shin Se Gi, özgürlüğüne düşkün Perry Park ve intihara yatkın kişiliği ile Ahn Yo Seob gibi kişilikleri ile izleyicileri ekrana kitleyecek.Künye:Adı: Kill Me, Heal Me- Sil BaştanTür: Romantik, KomediYönetmen: Kim Jin-ManSenarist: Jin Soo-WanYapımcı: Han HeeYapım Yılı: 2014 – 2015Ülke: Güney KoreTür: Romantik, Komedi, GizemOyuncu Kadrosu:Ji Sung, Hwang Jang Eum, Park Seo Joon, Oh Min Suk, Kim Yoo RiOh Min-Seok / Cha Ki-JoonKim Young-Ae / Lee Tae-Im (Do-Hyun’un büyük annesi)Shim Hye-Jin / Shin Hwa-Ran (Do-Hyun’un annesi)Ko Chang-Seok / Psikiyatrist Seok Ho-PilChoi Won-Young / An Gook (Do-Hyun’un sekreteri)Lee Si-Un / Doktor ParkKim Hee-Jung / Ji Soon-Young (Ri-Jin’in annesi)Park Jun Gyu / Oh Dae-O (Ri-Jin’in babası)Kim Na-Woon / Yoon Ja-Kyoung (Ki-Joon’un annesi)Kan Mi-Youn / gizemli güzelKim Il-Woo / Cha Young-Pyo (Ki-Joon’un babası)Kim Hyun-Joo / Baek Jin-Sook (Chae-Yeon’un annesi)Kim Seul-Gi / Heo Sook-HeeGoo Joon-Yup / DYedi ayrı insan, yedi farklı kişilik ve mükemmel oyunculuğu ile Ji Sung ve idealist doktor rolüyle izleyiciyi kendine hayran bırakacak Hwang Jun Eum’un başrollerini üstlendiği ‘Sil Baştan’ her gün 19:00’da ekranlarında…”Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için>www.izlesene.com/mplay
kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler…”

Etiketler:
sil baştan, yabancı dizi, Dizi Fragmanları

Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sponsorlu Reklam