SON DAKİKA! ADNAN OKTAR’ın yakalanma anı! Meğer Yalnız Değilmiş! izle Haberi

Url

Anlık gelişmeleri takip etmek için Qwez yeni adresiniz! SON DAKİKA! ADNAN OKTAR’ın yakalanma anı! Meğer Yalnız Değilmiş!
izle Haberi başlıklı video ile gündemi yakından takip edebilir, en yeni gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.


Son dakika haberler, Transfer dedikoduları, ve Ülke gündemini yakından ilgilendiren haberler ile huzurlarınızdayız! SON DAKİKA! ADNAN OKTAR’ın yakalanma anı! Meğer Yalnız Değilmiş!
izle Haberi adlı bu video, günceli takip edebilmeniz için sitemizde yer alan yüzlerce içerikten yalnızca 1 tanesi! En çok merak edilen ve en çok konuşulan haberleri Qwez’le takip etmek için sitemize abone olmayı ihmal etmeyin!

ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!Adnan Oktar’ın yakalanma anı…Gözaltına alınacağını anlayınca polisten kaçan Adnan Oktar’a yönelik, Sarıyer’de yol ortasında yapılan operasyon kameraya yansıdı. Oktar’ın yakalandığında yalnız olmadığı yanında bir de kadın olduğu gözlendi.Adnan Oktar, dün Kandilli’deki evine geldiğinde kapıdaki polisleri görmüş ve aracıyla kaçmaya başlamıştı. Oktar’ın peşine takılan polis ekipleri, Maslak’ta operasyon yapıp aracının önünü kesmiş ve onu gözaltına almıştı.
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.