Son Dakika! İşte Adnan Oktarın Yakalanma Anı izle Haberi

Url

Anlık gelişmeleri takip etmek için Qwez yeni adresiniz! Son Dakika! İşte Adnan Oktarın Yakalanma Anı
izle Haberi başlıklı video ile gündemi yakından takip edebilir, en yeni gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.


Son dakika haberler, Transfer dedikoduları, ve Ülke gündemini yakından ilgilendiren haberler ile huzurlarınızdayız! Son Dakika! İşte Adnan Oktarın Yakalanma Anı
izle Haberi adlı bu video, günceli takip edebilmeniz için sitemizde yer alan yüzlerce içerikten yalnızca 1 tanesi! En çok merak edilen ve en çok konuşulan haberleri Qwez’le takip etmek için sitemize abone olmayı ihmal etmeyin!

Son Dakika! İşte Adnan Oktarın Yakalanma AnıSon dakika! Adnan Oktar’ın aracını yol ortasında durduran polis, yanındaki kadın ile birlikte gözaltına aldı. Adnan Oktar’a yol ortasında yapılan operasyon kameraya yansıdı.Suç örgütü lideri Adnan Oktar’ın aracını yol ortasında durduran polis, yanındaki kadın ile birlikte gözaltına aldı.KAMERALARA YANSIDIAdnan Oktar’a yol ortasında yapılan operasyon kameraya yansıdı. Adnan Oktar ve grubuna yönelik dün sabah operasyon yapıldı. Oktar, Kandilli’deki evine geldiğinde kapıdaki polisleri gördü. Adnan Oktar, kaçarak Sarıyer’e doğru ilerledi. Oktar’ın peşine takılan polis ekipleri, Maslak’ta operasyon yaptı. Adnan Oktar’ın aracının önü polisler tarafından kesildi. Araçtan indirilen Oktar ve yanındaki kadın gözaltına alındı. Kelepçelenen Adnan Oktar ve yanındaki kadın polis aracına bindirildi.Son#Dakika!#İşte#Adnan#Oktarın#Yakalanma#AnıSon#dakika!#Adnan#Oktar’ın#aracını#yol#ortasında#durduran#polis,#yanındaki#kadın#ile#birlikte#gözaltına#aldı.#Adnan#Oktar’a#yol#ortasında#yapılan#operasyon#kameraya#yansıdı.Suç#örgütü#lideri#Adnan#Oktar’ın#aracını#yol#ortasında#durduran#polis,#yanındaki#kadın#ile#birlikte#gözaltına#aldı.KAMERALARA#YANSIDIAdnan#Oktar’a#yol#ortasında#yapılan#operasyon#kameraya#yansıdı.#Adnan#Oktar#ve#grubuna#yönelik#dün#sabah#operasyon#yapıldı.#Oktar,#Kandilli’deki#evine#geldiğinde#kapıdaki#polisleri#gördü.#Adnan#Oktar,#kaçarak#Sarıyer’e#doğru#ilerledi.#Oktar’ın#peşine#takılan#polis#ekipleri,#Maslak’ta#operasyon#yaptı.#Adnan#Oktar’ın#aracının#önü#polisler#tarafından#kesildi.#Araçtan#indirilen#Oktar#ve#yanındaki#kadın#gözaltına#alındı.#Kelepçelenen#Adnan#Oktar#ve#yanındaki#kadın#polis#aracına#bindirildi.
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.