Son Dakika…Minik Leyla’nin Kıyafetleri Bulundu. izle Haberi

Url

Anlık gelişmeleri takip etmek için Qwez yeni adresiniz! Son Dakika…Minik Leyla’nin Kıyafetleri Bulundu.
izle Haberi başlıklı video ile gündemi yakından takip edebilir, en yeni gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.


Son dakika haberler, Transfer dedikoduları, ve Ülke gündemini yakından ilgilendiren haberler ile huzurlarınızdayız! Son Dakika…Minik Leyla’nin Kıyafetleri Bulundu.
izle Haberi adlı bu video, günceli takip edebilmeniz için sitemizde yer alan yüzlerce içerikten yalnızca 1 tanesi! En çok merak edilen ve en çok konuşulan haberleri Qwez’le takip etmek için sitemize abone olmayı ihmal etmeyin!

Leyla Aydemir’in elbiseleri bulundu! İşte Leyla Aydemir ile ilgili flaş gelişme…Ağrı’da bayramın birinci günü kaybolan ve dere kenarında cansız bedeni bulunan minik Leyla Aydemir’in en son üzerinde bulunan elbiseleri tarlada bulundu. Ölümüyle milyonları ağlatan Leyla Aydemir, ailesiyle birlikte bayram gezmesine gittiği köyde kaybolmuştu. Ağrı’da Ramazan Bayramı’nın birinci günü olan 15 Haziran tarihinde kaybolan minik Leyla Aydemir’in cansız bedeni arama kurtarma çalışmalarının 18’inci gününde köye 3 kilometre uzaklıkta dere kenarında bulunmuş yapılan otopsinin ardından toprağa verilmişti. 3 buçuk yaşındaki minik Leyla Aydemir’e ait elbiseler dün akşam saatlerinde tarlasını biçen bir vatandaş tarafından bulundu.
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.