Sumru’nun Gerçek Yüzü! – Elimi Bırakma 3.Bölüm

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Sumru’nun Gerçek Yüzü! – Elimi Bırakma 3.Bölüm adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Sumru’nun Gerçek Yüzü! – Elimi Bırakma 3.Bölüm videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Elimi Bırakma 3.Bölümde Neler Oldu?——————————————————-Kardeşi için arayışta olan Azra’nın yolu Feride Hanımla kesişir. Feride Hanımla karşılaşmak Azra için dönüm noktası olacaktır. Kimi kimsesi yok diye bilen Azra, Feride Hanıma insanlık namına bakar. Azra’nın bu iyi yürekliliği karşısında Feride Hanımın küçük oyunu Azra’ya yeni kapılar açacaktır.Cenk’in ailesinden giderek uzaklaşması işi daha da yokuşa sürükler. Bulaşıkhanede çalışan Cenk dışarıdan gelen aksiliklere karşı sabrıyla sınanır. Aynı esnada Mert’in bulunması için elinden geleni ardına koymayan Cenk, Azra ile kardeşinin derdine düşerler. Avukattan hayat sigortasından kalan parayı öğrenen Azra Sumru’nun karşısına dikilir. Sumru Azra’nın karşısında zorlu bir sınava girer.Feride Hanımın yokluğunda Çelen ailesinde olacak olanlar kıyameti de arkasında getirecektir. Azra bu sınavı nasıl verecektir? Cenk bu duruma nasıl tepki verecektir?Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ gibi ünlü isimler paylaşıyor.TRT1’in aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren yeni dizisi Elimi Bırakma, her Pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de.=======================================================Kanala Abone Olmak İçinhttp://bit.ly/usyapimaboneolDizinin KünyesiKanal: TRT1Yapım : Üs YapımOyuncular : Alp Navruz, Alina Boz, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Seray Gözler Yeniay, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi, İpek Filiz Yazıcı, Cemre Baysel, Emre Bey, Sueda Çil, Yıldırım Şimşek, Emre Ozan, Yiğit Kağan Yazıcı, Özgür Kaymak, Ercan Özdal,Yönetmen: Sadullah CelenYapımcı: Süreyya Yaşar Önal”ELİMİ BIRAKMA” Sosyal Medya Adresleri——————————————————-Facebook : https://www.facebook.com/elimibirakmatvTwitter : https://www.twitter.com/elimibirakmatvInstagram : https://www.instagram.com/elimibirakmatv=======================================================Üs Yapım HakkındaÜs Yapım 2012 yılında Süreyya Önal tarafından kuruldu.Yapımdan post prodüksiyona kadar her aşamasını kendi bünyesinde tasarlamakta ve uygulamakta olan Üs Yapım,reality, talkshow, belgeseller ve drama alanında televizyon formatları hazırlamakta,Türkiye’nin önde gelen televizyon kanalları için içerik üretmektedir.=======================================================Üs Yapım Sosyal Medya AdresleriFacebook – https://www.facebook.com/UsYapimStudyoTwitter – https://twitter.com/UsYapimStudyoInstagram – https://www.instagram.com/usyapimstudyo/Üs Yapım Hakkında daha fazla bilgi içinhttp://www.usyapim.comÜs Yapım İletişimhttp://www.usyapim.com/contactKanala Abone Olmak İçinhttp://bit.ly/usyapimaboneol
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.