Türkiye’de dijital dönüşümün yeni patronu belli oldu!

Url

Hayatımızın her alanında yer alan Teknolojilerden sadece bir tanesi olan Türkiye’de dijital dönüşümün yeni patronu belli oldu! adlı video ile sizlerleyiz.


Teknolojik eşyalar, alet ve edavatların incelenmesi, nasıl kullanıldığının bilgisi, Avantaj ve dezavantajlarının yer aldığı birbirinden eşsiz videolar ile Qwez en büyük yardımcılarınızdan biri olacak! Aynı Türkiye’de dijital dönüşümün yeni patronu belli oldu! adlı videoda olduğu gibi. iyi seyirler.

Açıklama

Yükleyen: ShiftDelete.Net
Yüklenme Tarihi: 06 Temmuz 2018 – 15:13

https://shiftdelete.net/turkiye-dijital-donusum-ofisi-patronu-belli-olduYeni sistemde tüm bakanlıkları ilgilendiren konularda faaliyet yürütecek olan doğrudan Cumhurbaşkanı’na bağlı 4 ofisten biri olan Dijital Dönüşüm Ofisi’nin yeni başkanı belli oldu!Doğrudan Cumhurbaşkanlığı’na bağlı 4 ofis kuruluyor
Yeni sistemde tüm bakanlıkları ilgilendiren konularda faaliyet yürütecek olan doğrudan Cumhurbaşkanı’na bağlı 4 ofis kurulacak. Bu ofisler; Finans Ofisi, İnsan Kaynakları Ofisi, Dijital Dönüşüm Ofisi ve Yatırım Ofisi olacak.Bu birimler, insan kaynağının etkin ve verimli kullanımı, dijital dönüşüm ve hizmet kalitesinin artırılması ile Türkiye’nin yatırım alanında cazibe merkezi haline getirilmesi ve yeni finansal enstrümanların geliştirilmesinde rol alacak.Dijital Dönüşüm ile devlet dijitalleşecek ve evraklar azalacak. Büyük veri analizi ve yapay zeka uygulamalarıyla yönetim yükü hafifleyecek, bürokrasi azalacak ve devlet hızlanacak. Peki Dijital Dönüşüm başkanı kim olacak? Gelelim haberimizin konusuna.BTK’ya göre tehlikeli uygulamalar neler?
Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı kim olacak?
ShiftDelete.Net olarak katıldığımız Bilişim 500 etkinliğinde röportaj yaptığımız BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, yeni kurulacak olan Dijital Dönüşüm Ofisi’nin başkanı olacağı bilgisini röportajda bizimle ve teknoloji dünyasıyla paylaştı.Sahnede konuşma yapan Sn. Dr. @ofatihsayan, önemli bilgiler paylaşıyor. Sanıyorum, yeni sistemde doğrudan Cumhurbaşkanlığı’na bağlı olacak Dijital Dönüşüm Ofisi’nde, uygulamaya geçirilecek plan, böyle. Bu planı hayata geçirebilecek en başarılı liderlerden biri de Ömer Bey pic.twitter.com/yJbqtWf9WO— Hakki Alkan (@hakki_alkan) 5 Temmuz 2018Röportajımızda hem Bilişim 500 sonuçlarını, hem ülkemizde bilişim sektörünün son durumu ve geleceğini hem de dijital dönüşümü BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan ile konuştuk. İyi seyirler…Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun https://goo.gl/ylUFmZTüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
https://goo.gl/IIKYIKShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;Instagram https://goo.gl/r4AJDv
Facebook https://goo.gl/k1D1JL
Twitter https://goo.gl/vTwhws
Google+ https://goo.gl/6jRF18ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Etiketler:
Teknoloji, güncel, onlıne, ınternet, bılgısayar, telefon, Oyun Videoları

Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.