Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Fragman

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Fragman adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Fragman videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Ufak Tefek Cinayetler 2. sezonuyla 18 Eylül’de başlıyor!Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de → https://puhutv.com/ufak-tefek-cinayet…Ufak Tefek Cinayetler’e Abone Olmak İçin → https://bit.ly/utc-dd-subDört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, tutkulu bir aşk,yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabeti anlatan hikaye, git gidesertleşen bir savaşı da gözler önüne seriyor. Dahası; ortada gizemdolu bir cinayet var.Yapım: Ay YapımSenaryo: Meriç AcemiYönetmen Ali BilginOyuncu Kadrosu:Oya: Gökçe BahadırMerve: Aslıhan GürbüzSerhan: Mert FıratPelin: Bade İşçilTaylan: Ferit AktuğArzu: Tülin ÖzerMehmet: Yıldıray ŞahinlerEdip: Selim BayraktarBurcu: Duygu Sarışın
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.