Veysel Mutlu – Hapis De Yatarım – (Official Video)

Url

Popüler içeriğie Qwez ile ulaşmak artık çok kolay. Çünkü Türkiye’nin en çok izlenen videoları listesine girmeyi başarmış Veysel Mutlu – Hapis De Yatarım – (Official Video) adlı Youtube Trend videosu şimdi huzurlarınızda.


Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube da Trend videolar da sıralamaya giren Veysel Mutlu – Hapis De Yatarım – (Official Video) videosu daima günceli takip eden Qwez de şimdi HD kalitede sizlerle! Üstelik mobil kullanıcılar için can sıkıcı bir duruma gelen video reklamlar Qwez de karşınıza çıkmaz ve her daim kaliteli içeriğin keyfini yaşayabilirsiniz. Ünlüler, Youtuberlar ve Ülke gündemini yakından alakadar eden videolar şimdi sizlerle!

Abone Olmak İçin Tıklayınız: http://bit.ly/28R8iGZİndirmek ve Dinlemek İçin Lütfen Tıklayınız:VEYSEL MUTLU – HAPİS DE YATARIMVEYSEL MUTLUhttps://www.instagram.com/veyselmutlu…POLL PRODUCTIONhttp://www.pollproduction.com/https://www.facebook.com/pollproductionhttps://www.twitter.com/pollproductionhttps://www.instagram.com/pollproduks…”HAPİS DE YATARIM” Şarkı Sözleri;Kör olayım başkasına bakarsamUğruna ölümden korkarsamKralına çatarımBelaya batarımHapis de yatarımSenin içinBu aşka bu alem eğilsinOltu tespih gibi de dağılsınKralına çatarımBelaya batarımHapiste yatarımSenin içinSöz & Müzik : Ali KınıkDüzenleme : Ceyhun ÇeliktenKlip Yönetmeni : Kemal Başbuğ
Popüler Videolar,Türkiye Trend Listesi
Read more
Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.